Останні повідомлення

Останні повідомлення

Сторінок: [1] 2 3
1
Існує думка… / drivelanultra-pills.eu
« Остання відповідь від asinopis ??????? 13, 2019, 07:51:50 am »
http://drivelanultra-pills.eu/lv/ eight Finest Weight loss plan Ideas To Assist You Lose Weight And Enhance Your Health A Assessment On Dietary Associated Methods
2
  Сегодня с утра на митинг под здание Верховной Рады пришли около 2 тысяч человек. Люди находятся непосредственно под стенами парламента, в Мариинском парке, и продолжают прибывать со стороны м.Арсенальная. Улица Грушевского перекрыта.
  Вокруг здания парламента выстроилось три ряда правоохранителей в полном обмундировании и со щитами.
Как стало известно, в акции принимают участие представители профсоюзов и шахтеры со всей Украины, а также участники "Финансового Майдана".

  По словам митингующих, они недовольны действиями власти и протестуют против сокращения социальных выплат, изменений в Налоговый кодекс и повышения цен.
Со сцены, установленной участниками акции, шахтеры заявляют, что протестуют против "правового беспредела властьимущих".
3
23 Дек, 10:06

  Сегодня в очередной раз под стены ВРУ пришли активисты движения вкладчиков и заемщиков "Финансовый Майдан".
Они продолжат начатую на прошлой неделе бессрочную акцию в защиту прав вкладчиков и заемщиков банков.
Протестующие требуют немедленного рассмотрения и принятия на законодательном уровне действенных законопроектов, направленных на первоочередное решение вопросов погашения кредитов, распределение рисков, выплату депозитов, установление равновесия и правовой определенности.

  "Финансовый Майдан" будет требовать принятия законопроектов, которые зарегистрированы, но их не хотят выносить на повестку дня. Прежде всего, хотят принять бюджет, которым недовольно большое количество людей, которые здесь собрались, и хотят расширить полномочия СНБО. А наши задачи - чтобы были приняты законы, которые мы подавали", - отметил в комментарии корреспонденту ПрессОрг, координатор движения Виталий Яхно.
По его словам, предложенные ими законопроекты подавали на рассмотрение профильного комитета ВРУ. Протестующие требуют, чтобы ВРУ внесла на рассмотрение их законопроекты.

"Наши первые требования, чтобы наши законы были внесены в повестку дня", - сказала активист движения Елена Ямпольская.

Митингующие привезли "золотой" мусорный бак для люстрации.

"Финансовый Майдан" объединяет активистов, в том числе "Общественного контроля банков" и "Кредитного Майдана".
4
Соціальна програма "Вільне слово" / Кредитний майдан в Україні
« Остання відповідь від altal ??????? 22, 2014, 11:42:38 am »
  23.12.2014 о 9:00 у Києві біля Верховної Ради України відбудеться Всеукраїнський мітинг.

  Організатори акції:
  • ГО Громадський Контроль банків.
  • Рух Кредитний Майдан.
  • Рух Громадський люстратор суддів.
  • ГО "Кредитний Майдан Запоріжжя"
  • ГО "Правозахістна Організація Наш час"
  • ГО "Громадянська Справедливість
22.12.2014 о 12:30 вул. Липська, 3.

Відбудеться засідання комітету Верховної Ради з розгляду поданих нами законів.
Дуже важлива підтримка людей для того, щоб дати їм зрозуміти, ми потребуємо прийняття наших законів
.

   1.Перевод валютних кредитів у гривню за курсом на дату видачі. Для валютних кредитів.
   2.Скасування всіх штрафних санкцій.
       для всіх кредитів гривня і валюта.
   3.Обмеження боргових зобов'язань предметом застави.
      для всіх кредитів гривня і валюта.
   4.Захист прав учасників АТО та їхніх сімей.
   5.Захист малозабезпечених верств населення від банків
      для всіх кредитів гривня і валюта.
   6.Заборона колекторської діяльності.
   7.Заборона виконавчого напису нотаріуса на стягнення житла
      для всіх кредитів гривня і валюта.

   Ваше вільне слово у якості запитаннь, коментарів та пропозицій приймаютьсяза телефоном 58-40-69, в цій темі та в групі «Вільне слово» на Faсebook. Усі пропозиції, питання та коментарі обов’язково прозвучать в ефірі програми, на них обов’язково відреагує гість програми «Вільне слово» на радіо Блиск FM.
5
 Лише один із сорока вимушених переселенців із Донбасу може розраховувати на тимчасове житло від держави, повідомили в офісі омбудсмена. Побоювання щодо неплатоспроможності, нетривалість оренди і психологічний стан – основні причини, чому деякі власники житла не здають його переселенцям.

 "Вони готові орендувати житло, але це неможливо. Тому що або непомірна орендна платня, або є побажання, щоб людям із Луганська і Донецька не здавати житло"
Світлана Тарабанова

 Поселення переселенців координує Держслужба з надзвичайних ситуацій: саме на її базі створено Міжвідомчий координаційний штаб, який вирішує соціальні проблеми тимчасово переміщених осіб. Крім того, уряд створив спеціальний сайт – «Інформаційний ресурс для громадян» – де можна пошукати житло чи вакансії.

 "Люди приїхали з зони бойових дій, вони переселяються, як вони себе поводитимуть. Є певні побоювання, бо у них підірваний психологічний стан."
Сергій Злидень

 Президент Асоціації фахівців із нерухомості Сергій Злидень погоджується: проблема існує. Але радить не перебільшувати її масштаби. Він розповів Радіо Свобода, що причини відмови в оренді житла переселенцям – це переважно або сумніви власників у платоспроможності таких орендаторів, або просто небажання здавати на короткий термін, адже багато переселенців прагнуть повернутися додому. «Другий момент – політичний, адже люди приїхали з зони бойових дій, вони переселяються, як вони себе поводитимуть. Є певні побоювання, бо у них підірваний психологічний стан», – додає фахівець.

 Повна версія статті та відео на оесурсі Радіо свобода
6
Пенсії для переселенців

Люди з окупованих сепаратистами населених пунктів Донбасу можуть отримати соціальні виплати на територіях, підконтольних українській владі 

 У райони проведення АТО через воєнні дії неможливо доставити кошти, в тому числі пенсії і державні соціальні допомоги. Власне, і жити там стало страшно, тож люди переселяються на безпечні території. Тут їм держава гарантує всі належні виплати. Для цього потрібно лише стати на облік за фактичним місцем проживання (перебування) й отримати відповідну довідку. Як виплачують пенсії переселенцям і що потрібно для оформлення довідки, дізнавалися журналісти «Урядового кур’єра».

 Повна версія статті на порталі "Урядовий курьєр"
7
  Ваше вільне слово у якості запитаннь, коментарів та пропозицій приймаються за телефоном 58-40-69, в цій темі та в групі «Вільне слово» на Faсebook.  Ці пропозиції, питання та коментарі обов’язково прозвучать в ефірі програми, на них обов’язково відреагує герой програми «Вільне слово» на радіо Блиск FM.

 У вівторок, 9-го грудня! О 19:15 вечора! на Блиск FM 106,6!
Гість програми –Начальник управління санітарно-епідеміологичного нагляду Головного управління Держсанепідемслужби в Чернівецькій області Юрій Падурару.

Потрібні твоя воля та слово!

Повна версія ефіру програми "Вільне слово" з Юрієм Падурару на каналі YuoTube.  Ведуча випуску - Дарь'я Товпич.
8
  Після ремонту вулиці Богдана Хмельницького візьмуться за дороги прилеглих вулиць, адже вони вщент розбиті ремонтною технікою - про це в ефірі програми "Вільне слово" на радіо "Блиск ФМ" повідомив чернівецький міський голова Олексій Каспрук. Говорили також про німецьких волонтерів, підвищення вартості проїзду в маршрутках, підготовку комунальних мереж міста до зими. Вела програму Надія Величко, вона в розповість про все цікаве детальніше.

  Ваше вільне слово у якості запитаннь, коментарів та пропозицій приймаютьсяза телефоном 58-40-69, та в цій темі та в групі «Вільне слово» на Faсebook.  Ці пропозиції, питання та коментарі обов’язково прозвучать в ефірі програми, на них обов’язково відреагує герой програми «Вільне слово» на радіо Блиск FM.

  Потрібні твоя воля та слово!

Повна версія ефіру програми "Вільне слово" з Олексієм Каспруком на каналі YuoTube. Ведуча - Надія Величко.
9
Ваше вільне слово у якості запитаннь, коментарів та пропозицій приймаються за телефоном 58-40-69, в цій темі та в групі «Вільне слово» на Faсebook.  Ці пропозиції, питання та коментарі обов’язково прозвучать в ефірі програми, на них обов’язково відреагує герой програми «Вільне слово» на радіо Блиск FM.
У вівторок, 2-го грудня! О 19:15 вечора! на Блиск FM 106,6!

Гість програми Олег Пилип'як - заступник директора Департаменту ЖКГ м. Чернівці.

Повний випуск ефіру програми "Вільне слово" з від 2-го грудня 2014 р. на каналі YouTube. Ведуча випуску - Дарь'я Товпич.
10
Соціальна програма "Вільне слово" / Батальйон «Буковина» дiє.
« Остання відповідь від altal ???????? 13, 2014, 05:39:14 pm »
 Батальйон має місце розташування та тренувальну базу. Окрім цього, бійці батальйону офіційно працевлаштовуються у лави МВС України.

 Перспективи бійців у складі батальйону – у процесі несення служби – захист рідної країни від інтервентів та бандитів. Ветерани, за бажанням, будуть нести службу в лавах МВС України на території Чернівців та Чернівецької області. Задача – антидиверсійна робота, охорона промислових, стратегічних та транспортних об’єктів.
Сторінок: [1] 2 3